Duklianskych hrdinov 59, 901 01 Malacky

o nás

odbornosť - profesionalita - kvalita

Spoločnosť DVK servis s. r. o. vznikla na základe dlhoročných skúseností zakladateľov spoločnosti v oblasti technického návrhu, predaja, montáže, servisu a opráv kompresorov, vývev, dúchadiel, priemyselného chladenia, vzduchotechniky, potrubných rozvodov a pneudopravy.

DVK SERVIS

S čím vám vieme pomôcť ?

Predaj technologických zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Predaj technologických zariadení na chladenie médií (vzduch, voda, glykol) výrobno-technologických procesov.

Predaj technologických zariadení na vytváranie podtlaku.

Montáž potrubných rozvodov k dodávaným technologickým zariadeniam.

Návrhy jednotlivých technologických zariadení podľa požiadaviek investora – inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo.

Spracovanie projektovej dokumentácie, revízie a posudkov v zmysle platnej legislatívy a noriem.

Komplexná montáž technologických zariadení, uvedenie do prevádzky, vykonanie potrebných skúšok s vystavením predpísanej dokumentácie pre uvedenie do trvalej prevádzky.

Zabezpečenie servisu, dodávky náhradných dielov a opráv dodávaných technológii alebo im podobných.

Požičovňa kompresorov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu

Vyberte si profesionálov

Prečo si vybrať DVK SERVIS ?

Každý člen nášho tímu má za sebou dôkladné školenie a má odborné znalosti v oblasti kompresorov. Sú neustále informovaní a školení o najnovších technológiách a postupoch, aby sme mohli poskytovať najlepšie riešenia a služby. S ich odborným vedomím a prístupom dokážeme zistiť presné potreby zákazníka a navrhnúť mu najefektívnejšie riešenie.

V našej firme kladieme veľký dôraz na kvalitu a spoľahlivosť, a preto spolupracujeme iba s overenými výrobcami, ktorí sú považovaní za lídrov v oblasti kompresorových systémov. Veríme, že iba prostredníctvom spolupráce s renomovanými výrobcami môžeme poskytnúť najvyššiu úroveň produktov a materiálov našim zákazníkom.

Naša firma je vždy na čele technologického pokroku, preto pri montáži a servise kompresorov využívame najmodernejšie technológie a postupy. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že naši zákazníci dostávajú najefektívnejšie a spoľahlivé riešenia. S našimi najmodernejšími technológiami a postupmi sme pripravení poskytnúť vám najlepší servis a zabezpečiť, že vaše kompresory budú fungovať bezchybne a efektívne.

Najmodernešie technologie

Certifikované riešenia

Odborne vyškolený personál

Úspora nákladov

Nenašli ste odpoveď ? Kontaktujte nás !

Naši odborníci sú vám vždy pripravení pomôcť. Kontaktujte nás a získajte rýchlu a presnú odpoveď na vaše otázky.